fbpx

Lokalizacja

Lokalizacja

APARTAMENTY KRAKOWSKA to ponad dwadzieścia apartamentów powstających przy Parku im. Józefa Piłsudskiego. Ich lokalizacja jest doskonała zarówno dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, jak i dla osób aktywnych, dbających o zdrowy tryb życia. Liczne zielone tereny i kontakt z naturą to ogromny atut tego miejsca. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum, dlatego dojazd samochodem czy komunikacją miejską jest szybki i bezproblemowy.

 

SĄSIEDZTWO

  • 3 minuty pieszo do największego w Łodzi Parku na Zdrowiu
  • 4 minuty jazdy do Aquaparku Fala
  • 6 minut jazdy do Atlas Areny, miejsca największych wydarzeń sportowych i kulturalnych w mieście
  • 9 minut pieszo do najstarszego w Polsce Ogrodu Botanicznego
  • 10 minut pieszo do Ogrodu Zoologicznego z Orientarium

 

  • 4 minuty jazdy do Dworca Łódź Kaliska
  • 8 minut jazdy do Galerii Łódzkiej, centrum handlowo-usługowego
  • 9 minut jazdy do ulicy Piotrkowskiej, najdłuższej ulicy w Polsce
  • 10 minut jazdy do Manufaktury, jednego z największych centrów handlowo-usługowo-rozrywkowych w Europie
  • 11 minut jazdy do hali targowo-konferencyjnej EXPO-ŁÓDŹ

Park na Zdrowiu

Popołudnie spędzone na łonie natury to najlepszy plan. Odwiedź zabytkowy Park na Zdrowiu – największy park w Łodzi i jeden z największych w Europie. Baw się z dziećmi lub relaksuj się w samotności. Biegaj, maszeruj, spaceruj, jeźdź na rowerze i rolkach. Korzystaj z możliwości, jakie daje Ci najbliższe sąsiedztwo.

Manufaktura

Manufaktura to nie tylko galeria handlowa, która powstała na terenach dawnej fabryki Izraela Poznańskiego. To miejsce spotkań, raj dla smakoszy i fanów zakupowego szaleństwa. Jest tak blisko, że w ciągu kilku chwil dojedziesz do niej samochodem czy rowerem.

Aquapark Fala

Aquapark Fala to jeden z największych parków wodnych w Polsce, do którego dotrzesz w kilka minut. Możesz się opalać i relaksować na słońcu, a poza sezonem korzystać z zamkniętego kąpieliska z dużą ilością atrakcji i wodnych zabaw.

Ulica Piotrkowska

Ulica Piotrkowska to jedna z najdłuższych ulic handlowych w Europie, wokół której powstawała Łódź. Dzisiaj tętni życiem i zachęca do wspólnego spędzania czasu w kawiarniach i restauracjach, których atmosfera jest niepowtarzalna. Mamy też swój cud Polski – OFF Piotrkowska – będący połączeniem pracowni architektów, projektantów mody, restauracji i klubokawiarni oraz powierzchni wystawienniczych.

OGRÓD ZOOLOGICZNY

Powstały na terenach dawnej Puszczy Łódzkiej, jest miejscem, w którym można zaznać egzotyki. Ogród zoologiczny to idealne miejsce do spędzania czasu i obcowania wśród zwierząt. Obecnie trwa jego rozbudowa – wkrótce zostanie zakończona budowa Orientarium, w którym zamieszkają zwierzęta z południowo-wschodniej części Azji.

Atlas Arena

Bądź w centrum wydarzeń dzięki Atlas Arenie. To nowoczesna hala, w której rozgrywają się najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne – a to wszystko kilka kroków od Parku na Zdrowiu i Dworca Kaliska.

Ogród Botaniczny

Obok ogrodu botanicznego nie da się przejść obojętnie – zawsze zapiera dech w piersiach. Podziwiaj ogród japoński, rośliny lecznicze, arboretum i skansen roślinny.